KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7884426
nr 788 4426
signerad, E Jolli, Kvinna vid dörr, 1800-tal. 50x24
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:50:38
1.600 kr
1.600 kr